Lūgums atbalstīt “Draudzīgā Aicinājuma” stipendiju piešķiršanu skolēniem

JaunumiComments Off on Lūgums atbalstīt “Draudzīgā Aicinājuma” stipendiju piešķiršanu skolēniem

Atzīmējot Draudzīgā Aicinājuma dienu, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija aicina skolas absolventus, skolas darbiniekus, vecākus un citus skolas domubiedrus ar ziedojumiem atbalstīt “Draudzīgā Aicinājuma” stipendiju piešķiršanu skolēniem.
Stipendijas mērķis ir atbalstīt skolēnus, kuri uzrādījuši izcilus mācību rezultātus, bijuši aktīvi skolas un ārpusskolas sabiedriskās dzīves veidotāji un ikdienā īsteno skolas vērtības: mērķtiecību, atbildību un sadarbību.
Ar stipendiju piešķiršanas kārtību, ko ir izveidojusi skolas padome, piedaloties skolēniem, vecākiem un skolotājiem, varat iepazīties te: https://docs.google.com/…/1yFPyV86RA25d8H8Oo3…/edit…
Ja jums ir iespēja finansiāli atbalstīt šīs iniciatīvas īstenošanu, būsim ļoti pateicīgi, un ziedojumus aicinām pārskaitīt uz ģimnāzijas ziedojumu kontu:
Ziedojumu konts: LV82UNLA0050002691901 (SEB banka) vai LV45HABA0551007864646 (Swedbank)
Saņēmējs: Cēsu novada pašvaldība
Maksājuma mērķis: Draudzīgā Aicinājuma stipendija 2024
Lūdzam šo ziņu pārsūtīt arī citiem domubiedriem, kuri labprāt atbalstītu skolēnus viņu nākotnes ieceru un mērķu īstenošanā.
Paldies!
Attēlos: Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni – Draudzīgā Aicinājuma stipendijas laureāti 2022./2023. mācību gadā
DA stipendijas ieguvēji

DA stipendijas ieguvēji

DA stipendijas ieguvēji

DA stipendijas ieguvēji

DA stipendijas ieguvēji

DA stipendijas ieguvēji

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV