Erasmus+2

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija turpina dalību Erasmus+ projektā “Explore+: Creative explorations of curiosity for innovative transdisciplinary, STEAM and social learning” (projekta nr. 2020-1-DE03-KA227-SCH-093721). Tā ietvaros tiek izstrādāti metodiskie materiāli un tiešsaistes kurss skolotājiem, apkopojot metodes un pieejas, kā dažādos veidos mācīt skolēniem dabaszinātņu un mākslas priekšmetus.

Projekts noslēgsies ar konferenci maijā Rumānijas pilsētā Timišoarā, kurā tiks prezentēti izstrādātie metodiskie materiāli un izvērtēti projekta rezultāti.

Projekta ietvaros izstrādātie metodiskie materiāli angļu valodā jau šobrīd ir pieejami te: https://drive.google.com/…/1ZnPqEdyHkxx98ScwW3Zrl4…/view

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija turpina dalību Erasmus+ projektā “Explore+: creative exploration of curiosity for innovative transdisciplinary, STEAM and social learning”.

Projekta mērķis ir izstrādāt metodiskos atbalsta materiālus skolotājiem, lai iepazīstinātu ar inovatīvām metodēm un pieejām dabaszinātņu un mākslas priekšmetu mācīšanai.

Pašlaik ģimnāzijas skolotāji ar sadarbības partneriem no Vācijas, Portugāles un Rumānijas veido tiešsaistes mācību kursu skolotājiem, kur būs iespēja praktiski iepazīties un apgūt projekta ietvaros izstrādātos mācību materiālus.

Attēlā: Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un projekta partneru tikšanās, kuras laikā tika pārrunāts progress metodisko materiālu izstrādē skolotājiem

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija turpina dalību Erasmus+ projektā “EXPLORE+ Creative Explorations of Curiosity for Innovative Transdisciplinary, STEAM and Social Learning”.

Tā mērķis ir izstrādāt metodiskos un mācību materiālus skolotājiem, lai iepazīstinātu ar inovatīvām metodēm un pieeju, kā var mācīt dabaszinātņu un mākslas priekšmetus skolās.

Projekta ietvaros, kurā kā partneri darbojas pārstāvji no Latvijas, Portugāles, Vācijas un Rumānijas, ir tapis metodisko “rīku komplekts” (toolkit), kurā skolotāji un ikviens interesents var iepazīsties ar apkopotajiem mācību materiāliem un izmantot tos savā profesionālajā darbībā.

Latviju šajā projektā pārstāv Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija un Cēsis “Kosmosa izziņas centrs”.
Pašlaik metodiskais materiāls ir pieejams angļu valodā, taču tas tiks tulkots arī latviešu valodā.

Metodisko materiālu apkopojums elektroniskā formātā ir pieejams te:
Projekta buklets

  • Gaidāmie pasākumi

    Jauni pasākumi nav atrasti!

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV