Žurnālistikas interesentu tikšanās

JaunumiComments Off on Žurnālistikas interesentu tikšanās

2018.gada 16.februārī ģimnāzijā pulcējās Baltijas Mediju izcilības centra rīkota konkursa “Pilna Doma” dalībnieki – skolēnu komandas no Smiltenes, Naukšēniem, Baltinavas, Valmieras un Cēsīm. DACVĢ pārstāvēja divas komandas – Elizabete Brante (2.(t.i.,11.)A), Linda Prokofjeva (2. (t.i.,11.)B), Madara Štarka (2.(t.i.,11.)B), Tabita Moroza (3.(t.i.,10.)B), kā arī Olga Persaņa (2.(t.i.,11.)A) un Aleksandra Ševeļeva (1.(t.i.,12.)A).
Tikšanās dalībnieki noklausījās portāla ir.lv redaktores Māras Miķelsones lekciju par žurnālista darbu un saņēma ieteikumus, kā būt gudriem mediju lietotājiem. Nodarbības turpinājumā jauniešu komandas prezentēja savas žurnālistikas darbu idejas un atbildēja uz žurnālistes āķīgajiem jautājumiem. Noslēgumā M.Miķelsone izvēlējās trīs pārliecinošākās komandas, kuras viņa konsultēs konkursa darbu sagatavošanā. Prieks, ka tiesības uz žurnālistes atbalstu ieguva arī DACVĢ komanda – Aleksandra un Olga, kuras darbu veidos kopā ar Elīzu Siliņu, Paulu Graudiņu, Kristīni Nikiforovu. Meitenes pētīs e-grāmatu ieviešanas iespējas Latvijas skolās.
Līdzīgas tikšanās Baltijas Mediju izcilības centrs organizē desmit vietās Latvijā, jo kopumā konkursam pieteikušās 70 skolēnu komandas.

Raksta autore Ingūna Irbīte

Foto autors Nauris Brūniņš

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV