Valsts ģimnāziju zinātniskās pētniecības darbu konferences rezultāti

JaunumiComments Off on Valsts ģimnāziju zinātniskās pētniecības darbu konferences rezultāti

Fizikas sekcija

Niks Širins, Rolands Upītis
Arvis Maiželis
Reinis Senkāns
Baiba Jirgensone
Antons Miščenko, Ingvars Vitenburgs
Siguldas VĢ
Āgenskalna VĢ
Rīgas V1.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V1.Ģ
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
Inženierzinātņu sekcija
Agris Dāvis Mednis, Tomass Adebola Adžiboije
Reinis Birznieks, Raivo Auželis
Rūdolfs Pētersons
Skārleta Dombrovska
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Āgenskalna VĢ
Rīgas V3.Ģ
Dobeles VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
Informātikas sekcija
Dairis Dombrovskis
Pauls Purviņš
Āgenskalna VĢ
Āgenskalna VĢ
1.vieta
2.vieta
Matemātikas sekcija
Jānis Buls
Rīgas V1.Ģ
1.vieta
Vēstures sekcija
Linda Prokofjeva
Janeta Henzele
Līga Laura Bergmane
Anna Eisija Bernsone
Marija Estere Ansone
Evita Pālīte
Kristīne Ščedrova
Linda Laizāne
Beāte Jašuka
Rainers Vestmanis
DACVĢ
Rīgas V2.Ģ
Rīgas V2.Ģ
Rīgas V2.Ģ
Rīgas V2.Ģ
Dobeles VĢ
Gulbenes 2.vsk.
Gulbenes 2.vsk.
Āgenskalna VĢ
Āgenskalna VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
Atzinība
Atzinība
Atzinība
Atzinība
Socioloģijas, politoloģijas sekcija
Stefi Pinsone
Dita Zubkovska
Signija Betima Baranovska
Kristīne Skrinda
Viktors Kazenko
Siguldas VĢ
Āgenskalna VĢ
Cēsu VĢ
Daugavpils VĢ
Daugavpils VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
3.vieta
Atzinība
Ekonomikas sekcija
Madara Buša
Annemarija Muižniece
Gunta Mairita Volmane
Anna Annija Bulzga, Selīna Stepsone
Kristīne Briede
Janita Dzelme
Agnese Bistere
Rainers Grote, Patriks Žvīgurs
Āgenskalna VĢ
DACVĢ
Āgenskalna VĢ
Āgenskalna VĢ
Madonas VĢ
Madonas VĢ
Daugavpils VĢ
Āgenskalna VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Atzinība
Ģeogrāfijas sekcija
Oto Jānis Kregzde
Agnese Dzenīte
Rīgas V2.Ģ
Rīgas V2.Ģ
1.vieta
2.vieta
Zemes zinātnes sekcija
Anna Mūrniece
Laima Kampa
Āgenskalna VĢ
Āgenskalna VĢ
3.vieta
Atzinība
Bioloģijas sekcija
Lauma Paegle
Zanda Birģele
Paula Marija Vimba
Beatrise Ozola
Rita Strojeva
Santa Līga Starostniece
Šarlote Elza Medne
Dita Dīriņa
Toms Endziņš
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V1.Ģ
Āgenskalna VĢ
DACVĢ
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Dobeles VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Atzinība
Atzinība
Veselības zinātnes sekcija
Elīza Siliņa
Amanda Ozola, Eva Visocka
Liene Salmiņa
Emīls Edgars Bērziņš
Elīza Strautmane
Laura Kampāne
DACVĢ
Rīgas V3.Ģ
Jēkabpils VĢ
DACVĢ
Dobeles VĢ
Daugavpils VĢ
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Atzinība
Cittautu valodniecības sekcija
Vladimirs Goršantovs
Sņežana Vasiļevska
Alise Zommere
Daugavpils VĢ
Daugavpils VĢ
Āgenskalna VĢ
1.vieta
2.vieta
3.vieta
Kulturoloģijas un mākslas zinātnes sekcija
Madara Auziņa
Annija Krūmiņa, Jana Ulrika Māliņa
Agnese Sauska
Laura Beloglazova, Luīza Kohtanena
Laura Bratuškina
Frederiks Anosovs
Egīls Kazinovskis
Una Narnicka
Evelīna Bērziņa
Siguldas VĢ
Āgenskalna VĢ
Cēsu VĢ
Āgenskalna VĢ
Viļakas VĢ
Āgenskalna VĢ
Viļakas VĢ
Siguldas VĢ
Siguldas VĢ
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
Atzinība
Atzinība
Atzinība
Atzinība
Pedagoģijas sekcija
Paula Patrīcija Niklase
Anastasija Ševčenko
Signe Ieva Reikmane
Ričards Žaldovskis
Cēsu VĢ
Āgenskalna VĢ
Cēsu VĢ
Daugavpils VĢ
1.vieta
2.vieta
Atzinība
Atzinība
Psiholoģijas sekcija
Anete Gregersone
Sindija Pētersone
Reinis Kristers Skuja, Aleksis Miščuks
Elizabete Anna Rozīte, Simona Strumpe
Ieva Annija Eihmane
Arturs Mihejevs
Alīna Platpīre
Kristīne Nikiforova, Paula Graudiņa
Āgenskalna VĢ
Āgenskalna VĢ
Rīgas V1.Ģ
Āgenskalna VĢ
Dobeles VĢ
Āgenskalna VĢ
Āgenskalna VĢ
DACVĢ
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
Atzinība
Atzinība
Atzinība
Literatūrzinātnes, latviešu valodniecības un filozofijas sekcija
Anastasija Sediha
Agnese Riekstiņa
Anete Dance
Undīne Saleniece
Eduards Zigfrīds Aveniņš
Viļakas VĢ
Cēsu VĢ
Āgenskalna VĢ
Madonas VĢ
Madonas VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
3.vieta
Atzinība
Ķīmijas un vides zinātnes sekcija
Rītavs Žīgurs
Krista Ābele, Kristiāna Driķe
Ieva Savicka
Rūdolfs Skuja
Ketlīna Grolle, Anna Lasmane
Evelīna Priede
Megija Bordāne
DACVĢ
Rīgas V1.Ģ
Jēkabpils VĢ
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Rīgas V3.Ģ
Viļakas VĢ
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV