Valsts ģimnāziju skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference

22.aprīlī DACVĢ notika tradicionālā Valsts ģimnāziju skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference, kura pulcēja 118 jaunos zinātniekus ar 107 darbiem no 16 Valsts ģimnāzijām: Rīgas Valsts 1., Āgenskalna, Ernsta Glika Alūksnes, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jēkabpils, Ogres, Madonas, Rēzeknes, Siguldas, Talsu, Valmieras, Viļakas, Cēsu un DACVĢ Valsts ģimnāzijas. Skolēnu darbu prezentācija un aizstāvēšana notika 14 sekcijās. Lasījumu rezultāti skatāmi pielikumā.

DACVĢ pateicas  pasākuma dāsnajiem atbalstītājiem: Cēsu  Vēstures un mākslas muzejam, Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centram, SIA “Beatus” veikalam “Solo”, SIA konditorijas veikalam “Vinetas un Allas kārumlāde”, SIA konditorijs veikalam “Teika”, Cēsu Patērētāju biedrībai!

 Ģimnāzijas saime sveic savas  skolas dalībniekus ar  gūtajiem sasniegumiem:

Lindu Rogoļevu un Luīzi Penezi (2.C klases skolnieces) ar 1.vietu literatūras sekcijā; Annu Rakuli un Lieni Kristu Krustu  (1.A klases skolnieces) ar 1.vietu latviešu valodas sekcijā; Elīnu Valdmani (2.B klases skolnieci) ar 1.vietu pedagoģijas sekcijā; Vinetu Freimani Medni (2.B klases skolnieci) ar  1.vietu veselības zinātnes sekcijā; Ramonu Gobu (2.B klases skolnieci) ar 2.vietu veselības zinātnes sekcijā; Rūtu Karlīni Kiršfeldi un Tomu Kapustu (2.C klases skolēnus) ar 3.vietu bioloģijas sekcijā.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV