Valsts ģimnāziju 20 gadu pastāvēšanas atzīmēšana

Ar konferenci Valmierā 27.oktobrī noslēdzās Latvijas Republikas Valsts ģimnāziju 20 gadu pastāvēšanas atzīmēšanas pasākumi. Konferences dalībnieki apsprieda izaicinājumus, ko 21.gadsimts devis valsts ģimnāzijām. Konferencē piedalījās un par valsts ģimnāziju lomu izglītības kvalitātes paaugstināšanā Latvijā runāja Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis šadurskis, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents, profesors Ojārs Spārītis un Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe, profesore Maija Kūle. Paneļdiskusija apstiprināja, ka valsts ģimnāzijas dara nozīmīgu darbu jauniešu karjeras izvēlē. Konferences dalībniekus ar pārdomātiem priekšnesumiem sveica Vidzemes Augstskolas jauniešu koris un Valmieras Valsts ģimnāzijas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi.

Svētkos visi konferences dalībnieki saņēma krāšņu izdevumu “Valsts ģimnāzijām Latvijā – 20”, kas stāsta par visām 27 izglītības iestādēm.

Bet svinības iesākās 28.aprīlī Cēsīs, kad Vidzemes koncertzālē ar krāšņu, emocionālu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu koncertu valsts ģimnāzijas apliecināja skolēnu un pedagogu lepnumu par savu skolu un uzticību Latvijai 20 gadu garumā. Koncertu organizēja un sadarbības partnerus Cēsīs uzņēma Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija.

Svētki izskanējuši- visām valsts ģimnāzijām priekšā nozīmīgi uzdevumi ceļā uz pārmaiņām Latvijas izglītībā.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV