Posts tagged: olimpiāde

Mūsu viesi

Šodien, 9.februārī, skolā ieradās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Karlsberga un vietējās preses pārstāvji...   Lasīt vairāk

Novada latviešu valodas olimpiāde

Cēsu novada latviešu valodas olimpiādē 8.-9.klasēm veiksmīgi startējušas mūsu proģimnāzistes: Māra Skuja  (4.B) – 1.vieta, Arta Martinsone (4.B)- 2.vieta (skolotāja Elita Rozīte); Sandra Grosberga ...   Lasīt vairāk

Cēsu novada informātikas olimpiāde

Informātikas olimpiādē 3. vietu ieguvis Roberts Darģis (1.C). Apsveicam Robertu un skolotāju Lidu Koku.

Novada fizikas olimpiāde

29.janvārī noslēdzās Latvijas Republikas skolēnu 60.fizikas olimpiādes 2.posms Cēsu novadā. DACVĢ skolēnu rezultāti 9.klašu grupā: Raimonds Zariņš (4.A)- 1.vieta, Kārlis Zemītis (4.A) – 3.vieta,...   Lasīt vairāk

Novada ķīmijas olimpiāde

DACVĢ skolēni veiksmīgi startējuši novada ķīmijas olimpiādē: Ingus Pērkons (1.B) – 1.vieta, Juris Ķibilds (1.B) – 2.vieta, Agija Lāce (2.B) – 2.vieta, Nora Ķbilda...   Lasīt vairāk

Valsts bioloģijas olimpiādes laureāti

Valsts bioloģijas olimpiādē piedalījās pieci DACVĢ ģimnāzisti. Viņi kļuvuši par olimpiādes laureātiem: Juris Ķibilds (1.B) – zelta medaļa, Nora Ķbilda (2.B) – zelta medaļa,...   Lasīt vairāk

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Cēsu novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klašu skolēniem 1.vietu ieguvušas Agija Lāce (2.B; skolotāja – Elita Rozīte); 1.vieta – Agnese Katlapa (1.B), 2.vieta...   Lasīt vairāk

Kultūras vēstures olimpiāde

Cēsu novada kultūras vēstures olimpiādes laureātu vidū ir arī mūsu ģimnāzistes: 2.vietu ieguva Dārta Cine (2.c); 3.vietu – Jana Herbsta (1.C); Atzinību – Gunda...   Lasīt vairāk

Biznesa ekonomisko pamatu olimpiāde

Biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē 3. vietu ieguvusi Baiba Podiņa (1.C), bet Atzinību – Aldis Ošs (1.B); Andris Fedotovs (1.A); Linda Plētiena (1.B). Apsveicam laureātus...   Lasīt vairāk

Mājturības olimpiādes laureāti

Cēsu novada mājturības olimpiādē “Tekstila apstrādes tehnoloģijas” 9.klašu grupā Atzinību ieguvusi Kristiāna Kate Oļļa (5.B); 10.-12.klašu grupā: 1.vieta – Gundai Zvīgulei (1.B); 2.vieta –...   Lasīt vairāk

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV