Sporta diena

Katru mācību gadu DACVĢ saime iesāk ar aktīvu klašu saliedēšanas pasākumu- Sporta dienu. šogad  sporta skolotājas Janīna Kalniņa un Unda Eislere  par sportisko aktivitāšu vietu bija izraudzījušas Žagarkalna laivu bāzi Gaujmalā

Katru mācību gadu DACVĢ saime iesāk ar aktīvu klašu saliedēšanas pasākumu- Sporta dienu. šogad  sporta skolotājas Janīna Kalniņa un Unda Eislere  par sportisko aktivitāšu vietu bija izraudzījušas Žagarkalna laivu bāzi Gaujmalā. Lai nokļūtu paredzētajā vietā, klašu kolektīvi kopā ar audzinātājiem izvēlējās pieņemamāko maršrutu un kolektīvam piemērotāko pārvietošanās veidu. Sporta dienas pamatuzdevums – klases saliedēšana, piedaloties kolektīvā pārgājienā pa Cīrulīšu dabas takām un izpildot paredzētos uzdevumus. Katrā pieturvietā pārgājiena dalībniekus gaidīja neparasts uzdevums, kura izpildei bija nepieciešama visas klases iesaistīšanās un arī zināšanas bioloģijā, literatūrā u.c. Tā pieturā “Dabas dziesma” bija jāatceras un jānodzied 3 tautas dziesmas par tēmu; pieturā “Vai pazīsti?” jāpazīst desmit koku lapas u.c.  Aizrautīgi noritēja klašu komandu sacensības virves vilkšanā, kas sagādāja ne tikai jautrus un atraktīvus brīžus, bet nesa arī ne vienu vien pārsteigumu dalībniekiem un līdzjutējiem.

Priekpilnās, aktīvās  un lietderīgās Sporta dienas noslēgumā saldas balvas saņēma uzvarētāji. Proģimnāzijas klašu grupā 1.vieta 4.(t.i.,9.)B klasei, 2.vieta 4.(t.i.,9.) A klasei, 3.vieta 5.(t.i.,8.) A klasei; ģimnāzijas klašu grupā 1.vieta 2.(t.i.,11.)A klasei, 2.vieta 2.(t.i.,11.) B klasei un 3.vieta 1.(t.i.,12.) B klasei.

Paldies Žagarkalna laivu bāzes darbiniekiem par viesmīlību, sporta skolotājām par lielisko pasākuma ideju un organizāciju, klašu audzinātājiem un  priekšmetu skolotājiem par  atsaucību, rūpēm un iesaistīšanos, bet skolēniem par gatavību pieņemt izaicinājumus, būt vienotiem un aizrautīgiem!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV