Skolēnu domrakstu konkursa noslēgums

22.aprīlī  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Valsts ģimnāziju un Cēsu vēsturiskā rajona vidusskolu skolēnu domrakstu konkursa noslēgums. šogad tas bija jubilejas pasākums – pēc kārtas 10. Konkursā piedalījās 15 valsts ģimnāziju un Priekuļu, Vecpiebalgas un Jaunpiebalgas vidusskolu skolēni. Pavisam konkursā piedalījās 57 skolēni.

Nodarbību jaunajiem rakstītājiem vadīja žurnālists Andris Vanadziņš. Noslēguma pasākumā savu vērtējumu un uzslavas par darbos paustajām domām, idejām izteica žurnāliste Mairita Kaņepe, rakstniece un režisore Guna Rukšāne un Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka.

Latviešu valodas un literatūras skolotāju viesis bija selekcionārs Jānis Rukšāns. Pazīstamais puķu audzētājs  dalījās domās ar skaista dārza noslēpumiem.

Visiem notikuma dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Cēsu Vēstures un mākslas muzeju, vadīt romantiskus mirkļus Viduslaiku pilī  un vērot pavasarīgās Cēsis no jaunās pils skatu torņa.

Ģimnāzijas saime sveic savējos – konkursa uzvarētājus: Arlitu Laini Dombrovsku un Matiasu Abzalonu ar 3.vietu, Intu Bušu, Lauru Zālīti, Amandu Placāni un Ketiju Beāti Garbačevu ar gūto Atzinību.

DACVĢ arī pateicas dāsnajiem pasākuma atbalstītājiem: Cēsu  Vēstures un mākslas muzejam, Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centram, SIA “Beatus” veikalam “Solo”, SIA konditorijas veikalam “Vinetas un Allas kārumlāde”, SIA konditorijs veikalam “Teika”, Cēsu Patērētāju biedrībai!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV