Projekta noslēgums

 Senioru datorapmācības projekta “Pieslēdzies, Latvija!” 5.sezonas noslēgums

Jau otro gadu Lattelecom sociālās atbildības projekta “Pieslēdzies, Latvija!” ietvaros DACVĢ notika senioru datorapmācības bezmaksas kursi.  Divu gadu laikā pasniedzēja Aināra Vītola un viņa dēlu – Mārtiņa un Kārļa – vadībā  pamatiemaņas darbam ar datoru ir ieguvuši vairāk nekā 150 senioru, kas vecāki par 50 gadiem. šogad daudzi no senioriem apguva divus vai pat trīs datorprasmju līmeņus. Arī paši pasniedzēji, pavadot 100 stundas kopā ar 14 senioru lielu grupu, kurā darbojās dažāda vecuma, spēju un rakstura cilvēki, guva neatsveramu dzīves pieredzi.

  Direktores vietnieks informātikas jautājumos Aigars Punculis organizēja senioru grupas. DACVĢ ir notikušas ikgadējās ievadnodarbības kursu pasniedzējiem, kā arī  Vidzemes reģiona noslēguma pasākums 2013.gada decembrī.

Šogad ir projekta jubileja – pirmā piecgade un tai atbilstoši noslēguma pasākums notika Latvijas Nacionālajā operā. Pasākuma ievaddaļā, pateicībā par ieguldīto darbu, projektā iesaistītie pasniedzēji saņēma Samsung planšetdatorus.  Tālākajā pasākuma laikā uz operas lielās skatuves notika Raimonda Paula koncerts.

 

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV