Pateicības stunda

Draudzīgā Aicinājuma dienai veltīto pasākumu ietvaros jau 11. reizi notika  Pateicības stunda ,,Mīļie skolotāji”, kad  2015./2016. mācību gada sākumā ģimnāzijas saimei piepulcējušies 7. un 10. klašu skolēni saka paldies saviem visīpašākajiem skolotājiem no skolām, kur viņi mācījušies iepriekš. Septīto un desmito klašu skolēni kopā bija uzaicinājuši 34 skolotājus. Visi skolotāji saņēma īpašu un personīgu vēstuli ar pateicības vārdiem no bijušajiem audzēkņiem.  

Pēc pasākuma režisores skolotājas Modrītes SŅEGOVIČAS ieceres šoreiz bijušie audzēkņi uz saviem mīļajiem skolotājiem bija paskatījušies caur krāsu paleti. Pasākuma vadītāji Audris MIHAILOVS un Jūlija LARIONOVA arī īsi raksturoja, kā katra no krāsām izpaužas konkrēta cilvēka raksturā. 

6.(t.i., 7) un 3.(t.i., 10.) klašu audzēkņi skolotājiem par prieku izstāstīja un vizuāli parādīja Annas Sakses pasaku ,,Vijolīte”. Priekšnesuma ietvaros bija gan dziesmas, gan arī Beatrise BAIJERES un Denisa AGURJANOVA izdejotais tango. Muzikālajos priekšnesumos uzstājās meiteņu vokālais ansamblis Līgas PIKSES – ZVIRBULES vadībā, ģimnāzijas vokāli instrumentālais ansamblis Oskara GAILĪŠA vadībā, kā arī solo dziedāja un flautu spēlēja Laine FEDOTOVA.

Paldies, Mīļie skolotāji:

Lilita KAMPENUSA, Anita VĪŅAUDE, Laila BONDARE, Diāna BRIEDE, Inga JURGENA, Anita JURGELĀNE,  Agita PĻEŠAKOVA, Skaidrīte GASPERTE, Irēna BLEIVA, Ligita NEIMANE, Īra RASS, Ilze OZOLIŅA, Aiva IGAUNE, Iveta MEDNE, Monta VENTERE, Ilga ŠĶENDERE. Margarita GRĀVERE, Dace KIPĒNA, Digna BICĀNE, Inna LEBEDJANCEVA, Zinta MEDNE, Sanita VILCIŅA, Gita VĪTOLIŅA, Līvija AMBAINE, Vera KĻAVIŅA, Liesma ZEMĪTE, Antra SVETOKA, Ginta ZECMANE, Anda KRASTIŅA, Ilze PIKSE, Elvīra BĒRZIŅA, Ruta OZOLIŅA, Sarmīte ĶEŅĢE, Daiga KREITŪZE,!

Lai Jums vienmēr stipra veselība un skolēnu cieņa un mīlestība!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV