Pateicības dienā

Lai cik dīvaini tas izklausās, ar pavasara ziedēšanu skolas dzīvē iestājas ražas laiks. Tiek svērti un mērīti aizejošā mācību gada padarītie darbi un sasniegtie rezultāti.
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas saimei 2014./2015.māc.g. ir bijis savas pastāvēšanas 25 gadu tradīciju cienīgs. To ikviens var novērtēt, izlasot izdevumu „Ģimnāzijas Vēstis”.
Tāpēc, kā jau tas ražas svētkos pieklājas, pateicos visiem – skolēniem, kuri ikdienā godprātīgi mācījušies, papildinājuši zināšanas, lai lielas konkurences apstākļos uzvarētu mācību priekšmetu olimpiādēs, izstrādātu un aizstāvētu savus zinātniski pētnieciskos darbus, veiksmīgi piedalītos dažādos konkursos, atrastu laiku, lai dziedātu korī, spēlētu vokāli instrumentālajā ansamblī, rosītos teātra studijas aktivitātēs, debatētu un sportotu, aktīvi darbotos skolēnu pašpārvaldē; skolotājiem, kuri, neskaitot stundas, skolēnos ieguldījuši savas zināšanas, radošumu un privāto laiku; skolēnu ģimenēm, kuras stiprinājušas, atbalstījušas un līdzi jutušas ne tikai savam bērnam, bet ar pozitīvu attieksmi stiprinājušas skolas garu. Paldies ikvienam darbiniekam par godprātīgu veikumu!
Direktore D.Eglīte

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV