Pasniedz absolventu ģimeņu iedibinātās balvas

Draudzīgā aicinājuma dienā 28.janvārī ģimnāzijas absolventu ģimenes pasniedza savas iedibinātās balvas
Anda Kazaka Izaicinājuma balvu iedibinājusi Ilona ar bērniem: Kristīni, Sabīni un Rolandu. Anda Kazaka Izaicinājuma balvu pirmās saņēma 1.b klases pētnieces Elīna Moroza un Laura Zālīte. Bet 2.b klases ģimnāzistei Artai Alksnītei Ilona Kazakas pasniedza Veicināšanas balvu, bet 2.c klases ģimnāziste Monta Bruža saņēma Pārsteiguma balvu.
Cauņu ģimenes balvu „Augstākā vidējā atzīme” iedibinājuši Dace un Egils Caunes ar bērniem: Aneti, Leldi un Helmutu. Pirmā Cauņu ģimenes balvas saņēmēja ir 1.b klases ģimnāziste Adele Grunte.
Gaiļu ģimenes balvu „Censonis” iedibinājuši Tatjana un Māris Gaiļi ar bērniem: Indru, Dagniju un Gintu. Par balvas pirmo saņēmēju kļuvis 3.b klases ģimnāzists Deniss Agurjanovs.
Apsīšu ģimenes „Daudzpusības balvu” iedibinājuši Maira un Jānis Apsīši ar meitām Ingu un Zani. Ģimenes pagodinājumu saņēmis 3.b klases ģimnāzists Kalvis Kaļva.
Kornetu ģimenes balvu „Drošais plecs” iedibinājuši Ilze un Juris ar meitām: Lindu, Lauru, Rūtu, Annu, Līgu. Ģimenes pagodinājumu saņēmusi 1.b klases ģimnāziste Vineta Freimane-Medne.
Ošu ģimenes „Cerību balvu” iedibinājuši Daiga un Jānis ar bērniem: Līgu, Baibu un Andri. Godu saņemt šo balvu ieguvis 4.a klases proģimnāzists Audris Mihailovs.
Guna Rukšāne iedibinājusi balvu „Nemiera gars”. To saņēmusi 3.b klases ģimnāziste Laine Fedotova.
Ģimnāzijas saimes vārdā pateicos Kazaku, Cauņu, Gaiļu, Apsīšu, Kornetu, Ošu ģimenēm un Gunai Rukšānei par sirds atvērtību un dāsnumu!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV