Pasākums “Mīļie skolotāji” atgriežas

JaunumiComments Off on Pasākums “Mīļie skolotāji” atgriežas

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā 20. maijā notika pasākums “Mīļie skolotāji!”, uz kuru ģimnāzijas 7. un 10. klašu skolēni bija ielūguši savu iepriekšējo skolu mīļākos skolotājus.
Pasākuma laikā skolēni teica paldies skolotājiem par atbalstu iepriekšējā izglītības ceļā, par motivācija sasniegt augstus mērķus un iedrošinājumu darīt, kļūdīties un mēģināt vēlreiz!
Ģimnāzijas vārdā sakām paldies mūsu 7. un 10. klašu skolēniem, kuri šajā mācību gadā ir izvēlējušies mācības turpināt “draudzīgajos”, un liels paldies viņu izcilajiem skolotājiem par ticību mūsu skolēniem un to, ka jūs joprojām esat atbalsta plecs un paraugs, pēc kura līdzināties!
Paldies sakām arī ģimnāzijas 7. un 10. klašu audzinātājām – Sarmītei Verpelei, Ievai Zolei, Inesei Bozei un Indrai Ugainei – un 11. klases audzinātājai Sanitai Baijerei par iespēju mūsu skolēniem atkal satikties ar saviem skolotājiem!
Attēlos: neliels ieskats ģimnāzijas skolēnu un viņu iepriekšējo skolotāju atkalsatikšanās pasākumā “Mīļie skolotāji!” Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā (foto: Ainārs Vītols)

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV