Panākumi Valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē

JaunumiComments Off on Panākumi Valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēniem panākumi Valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē.
11. klases skolnieks Viesturs Romka ieguvis I pakāpes diplomu par pētījumu “Jauniešu gribu aizstāvēt savu valsti ietekmējošie faktori”. Viesturs par savu darbu ir ieguvis arī Latvijas Transatlantiskās organizācijas speciālbalvu.
12. klases skolniecei Artai Marijai Aumeisterei piešķirts III pakāpes diploms par pētījumu “Programma “Latvijas skolas soma” – Cēsu novada vidusskolēnu valstiskās identitātes stiprinātāja”.
Paldies arī 12. klases skolniecei Elīnai Pētersonei par piedalīšanos konferencē, prezentējot pētījumu “Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu attālinātās mācīšanās pozitīvā pieredze “Covid – 19″ krīzes laikā – ilgtspējīgai lietošanai mācību procesā”.
Paldies skolēniem par ieguldīto darbu, veicot pētījumus un piedaloties konferencē! Paldies vēstures skolotājai Ingūnai Irbītei un latviešu valodas skolotājai Dacei Eglītei par atbalstu skolēniem pētījumu veikšanā, kā arī vizuālās mākslas skolotājai Ingai Miezītei par atbalstu vizuālo materiālu noformēšanā dalībai konferencē!

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV