MIS un MISTERS ĢIMNĀZIJA – 2008

Vispirms katrs dalībnieks, oriģināli sevi prezentējot, iepazīstināja klātesošos ar sagatavoto mājas darbu. Konkursa gaitā meitenes sēja kaklasaites, veidoja rokas tetovējumus puišiem, bet puiši, savukārt, demonstrēja kartupeļu mizošanas prasmes un apliecināja sevi kā friziermākslas speciālisti. Visi kopā demonstrēja apgūto olu lobīšanas tehniku. Konkursa dalībniekus dažādos veidos atbalstīja līdzjutēji – aktīvi darbojās līdzi, pauda savas izjūtas un vērtējumus.

Žūriju šogad pārstāvēja Romāns Feoktistovs, Gints Gailis, Helmuts Caune, Baiba Prindule, Evija Fabiāne un Reinis Martinsons. Viņi ļoti uzmanīgi izvērtēja katru uzstāšanos, sniedza komentārus un noslēgumā sagatavoja galīgo vērtējumu.

Konkursantu darbošanās starplaikos ar ģitāras spēli un dziesmām klātesošos iepriecināja viesi no grupas Apple in the Tree – Artūrs Stangainis un Kārlis Levitass.

Pēc ilgas apspriešanās un debatēm žūrija paziņoja konkursa rezultātus: titulu „Vice Mis – 2008” saņēma Santa Veinberga, „ Vice Misters – 2008” – Mārtiņš Vīņauds; titulu „Mis ģimnāzija – 2008” saņēma Justīne Kalēja, bet „Misters ģimnāzija – 2008” – Kristaps Lejiņš. Arī nominācijā „Skatītāju simpātija” laurus plūca Santa Veinberga un Kristaps Lejiņš.

Ģimnāzijas saime sveic konkursā nominētos ģimnāzistus, kā arī visus dalībniekus un līdzjutējus!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV