Mīļie skolotāji

DA Cēsu Valsts ģimnāzijā 27. janvārī Kārļu dienas priekšvakarā svētki – tikšanās ar septīto un desmito klašu skolēnu mīļajiem skolotājiem.”šīs dienas svinībām ir svarīgs iemesls,” saka režisore un svētku pēcpusdienas vadītāja Elita Rozīte. “Gribam pateikt kolēģiem no citām skolām lielu paldies par ieguldīto darbu, zināšanām un mīlestību mūsu jaunajos audzēkņos, kuri jau pusgadu ir draudzīgie.”

Komandās kopā ar saviem mīļajiem skolotājiem jaunie ģimnāzijas audzēkņi sacentās spēlē “Zini vai mini”, apstiprinot vai noliedzot faktus par jauno skolu, meklēja pareizos risinājumus skolas dzīvei raksturīgās situācijās, nosauca skaidrojumus Janīnas Kursītes  “Vārdenē” minētiem vārdiem, praktiski demonstrēja jaunās novadu reformas ietekmi uz skolu darbu. Pacilātā noskaņojumā drastiskā spēle mijās ar dzeju un dziesmām.  Skolotāji no saviem bijušajiem audzēkņiem saņēma mīļās vēstules, ziedus un sirds vārdus. Atraisītā gaisotnē aizvadītā tikšanās skolas kamīnzālē noslēdzās ar kopīgi dziedātu dziesmu un sirsnīgām sarunām pie tējas tases.
“Vai izteiktais paldies saglabās savu nozīmi mūsdienu attiecībās, šajā samocītajā pasaulē?” jautā ģimnāzijas direktore Dace Eglīte un pati arī sniedz atbildi. “Jā! Paldies, labs vārds ir vienmēr bijis svarīgs, ja tas ir pateikts cilvēkam tieši un personīgi. Audzēkņu mīlestība skolotājam ir augstākais apbalvojums.” Direktore pateicās skolotājiem par spēju neaizturēt, nepieturēt savus talantīgos bērnus un prasmi atraisīt tiem spārnus.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV