Meklējam savējo-2

JaunumiComments Off on Meklējam savējo-2

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā 21. martā notika karjeras izglītības pasākums “Meklējam savējo!” 10. – 12. klašu skolēniem. Tā laikā 10 dažādu jomu profesionāļi tikās un sarunājās ar ģimnāzijas skolēniem, lai mācītos viens no otra un iedvesmotos augstāku mērķu sasniegšanai.
Pasākumā kā viesi piedalījās Lolita Tomsone, Žaņa Lipkes memoriāla vadītāja un pilsoniskā aktīviste; Līga Peiseniece, Banku Augstskolas rektore un asociētā profesore; Gints Grūbe, producents un radio raidījuma “Brīvības bulvāris” vadītājs; Didzi Sīlis, finanšu analītiķis un ģimnāzijas absolvents; Santa Rogoča NMPD brigāžu atbalsta centra “Cēsis” vadītāja; Vjačeslavs Kaščejevs, LU fizikas profesors; Sanita Osipova, LU tieslietu profesore un bijusī Satversmes tiesas priekšsēdētāja; Inese Suija – Markova, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece; Andris Gribusts, izglītības uzņēmuma “Lielvārds” valdes priekšsēdētājs; Kristīne Želve, rakstniece, režisore un publiciste.
Pasākuma dalībnieku vārdā sakām lielu paldies par brīnišķīgajiem pieredzes stāstiem, iedvesmojošo sarunu atmosfēru un iespēju vienam no otra mācīties! Tāpat sakām paldies kolēģiem, kuri iesaistījās pavasarīgas sarunu atmosfēras radīšanā skolas zālē!
Zinām droši, ka šo karjeras izglītības iniciatīvu turpināsim, jo, kā ir teicis Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis, “viena cilvēka dzīvesstāsts ir daudz dziļāks un vērtīgāks, nekā visas Šekspīra traģēdijas, kopā ņemtas.” Tāpēc jums ļaujam iztēloties, kas notiek tad, kad vienā telpā satiekas 10 dažādu viesu un vairāk nekā 50 dalībnieku dzīvesstāsti.
Attēlos: neliels ieskats Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas karjeras izglītības pasākumā “Meklējam savējo!” 10. – 12. klašu skolēniem (foto: Ainārs Vītols, Justīne Buliņa) Saite uz galeriju.

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV