Matemātiķu panākumi

JaunumiComments Off on Matemātiķu panākumi

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātiķi guvuši lieliskus panākumus, piedaloties Latvijas 46. atklātajā matemātikas olimpiādē un Latvijas Universitātes A.Liepas Neklātienes  matemātikas skolas organizētajā konkursā.
Latvijas 46.atklātajā matemātikas olimpiādē 6.(t.i.,7.)B klases skolnieks Mareks Greizāns ieguvis 1.vietu, 3.(t.i.,10.)B klases ģimnāziste Beatrise Baijere ieguvusi 3.vietu un 6.(t.i.,7.)B klases skolniece Loretta Robertsa Cērpiņa – Atzinību.
Neklātienes  matemātikas skolas organizētajā konkursā, mērķtiecīgi un radoši strādājot kā individuāli, tā četrās komandās, 6.(t.i.,7.)B klases skolēni saņēmuši gandarījumu. Individuālajā vērtējumā  2.vietu ieguvuši skolēni: Dārta Alksnīte un Mareks Greizāns. Komandu vērtējumā 3.vietu izcīnījušas komandas: “Tupenis” (Kārlis Linards Veitners, Gustavs Kārlis Jurevičs, Eduards Ozoliņš, Džeremijs Grohoļskis un Mārcis Biezais); komanda “Zefīīīriņi” (Līva Ozola, Katrīna Elizabete Kiršfelde, Patrīcija Ružanova, Elizabete Raiska Eduards Eglīte); “Vienradzīši” (Una Bukša, Agneta Sorokina, Edgars Māsēns, Kristaps Caunītis, Laila Vaļģe) un Atzinību ieguva komanda “Marinētie gurķīši” (Nikola Elizabete Špūle, Adriana Bogdanoviča, Elizabete Rubika, Estere Briede un Loretta Robertsa Cērpiņa).
Paldies skolotājai Sanitai Baijerei par mērķtiecīgu un neatlaidīgu darbu, sagatavojot skolēnus panākumiem!  Paldies pašiem skolēniem par gribasspēku un uzcītību, bet vecākiem par atbalstu un sadarbību!

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV