Mācību priekšmetu konkursu rezultāti

Tradicionāli starp Draudzīgā Aicinājuma idejai veltītajiem pasākumiem ir arī konkursi dažādos mācību priekšmetos.
Balvas šāgada zinošākajiem un veiksmīgākajiem pasniedza Līga Pikse – Zvirbule un tie bija:
Matemātika (ģimnāzija)
1.vieta – 3.B klase (Deniss Agurjanovs, Elīna Ruska, Jānis Kumsārs)
2.vieta – 3.A klase (Laura Vāverniece, Sindija Zukule)
3.vieta – 2.C klase (Dāvis Seržants)
Matemātika (proģimnāzija)
1.vieta – 5.B klase (Jānis Rakulis, Emīls Edgars Bērziņš, Markuss Herbsts)
2.vieta – 4.A klase (Alise Gavare, Luīza Frančenko, Elija Ķerpe)
3.vieta – 5.A klase (Kalvis Kronbergs, Elīza Siliņa, Elizabete Brante)
Svešvalodas (ģimnāzija)
1.vieta – 3.A klase (Aļina Aleksejeva, Emīls Kukarelis, Renārs Kalniņš) un 2.C klase (Santa Nīmane, Luīze Marta Alekseja, Amanda Zalaka, Katrīna Mežkone)
2.vieta – 2.A klase (Dzintars Grāvesiņš)
Svešvalodas (proģimnāzija)
1.vieta – 4.B klase (Dina Āre, Inga Seļodkina, Klinta Kalniņa, Elīza Rozentāle)
2.vieta – 5.A klase (Anna Katrīne Golberga, Anda Nikola Pāže, Rebeka Štāle, Elīza, Katrīna Riemere, Kristers Mieriņš)
3.vieta – 4.A klase (Žanete Gedra, Luīze, Paula Melbārde, Linda Azace,Arta Linda Ozoliņa, Kristīne Nasedkina)
Latviešu valoda (ģimnāzija)
1.vieta – 2.B klase (Arta Alksnīte, Annika Paškovska, Elīza Mence)
2.vieta – 2.C klase (Edīte Mežciema, Lelde Rogoļeva, Līna Alka)
3.vieta – 3.A klase (Vitnija Dīmane, Eva Ozoliņa, Kristiāna Sokolova)
Vēsture (ģimnāzija)
1.vieta – 3.B klase (Katrīna Veitnere, Andris Neimanis, Marks Osipiovs)
2.vieta – 2.B klase (Darja Vetrova, Ojūna Batbajara, Kristaps Ronis)
3.vieta – 2.A klase (Krista Ozola, Ieva Birziņa)
Vēsture (proģimnāzija)
1.vieta – 5.A klase (Hugo Grūbe, Kristofers Kaņeps)
2.vieta – 4.B klase (Jūlija Larionova, Ketija Kaimiņa)
3.vieta – 5.A klase (Reinis Šmits)
Ekonomika
1.vieta – Henriks Baijers (2.B) Kristīne Lipska (2.C)
2.vieta – Toms Žaubris (2.C)
3.vieta – Nils Mednis (1.C)
Sports (ģimnāzija)
1.vieta – 1.C klase un 3 A klase
2.vieta – 3.B klase
3.vieta – 2.A klase un 2.B klase
Sports (proģimnāzija)
1.vieta – 5.B klase
2.vieta – 4.B klase
3.vieta – 5.A klase
Bioloģija
1.vieta – 5.B klase (Laura Macione, Kristiāna Krama, Diāna Leimane)
2.vieta – 5.A klase
3.vieta – Informātika
1.vieta – 3.B klase
2.vieta – 5.B klase un 2.C klase
3.vieta – 4.A klase

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV