LR Proklamēšanas dienai veltīts pasākums

 17.novembris

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijai ir skaista tradīcija valsts svētku priekšvakarā pulcēties kopā, lai godinātu savu valsti. Emocionālā ievadā, kurā piedalās DACVĢ jauktais koris, vokāli instrumentālais ansamblis un 5.(t.i.,8.) klases proģimnāzisti ar klases audzinātāju Daci SARKANI-PLIJEVU, skolēni apliecina savu mīlestību un uzticību Latvijai.

Ģimnāzijas saime godina skolotāju Raisu KRŪMIŅU ar nominācijas “Gada darbinieks” saņemšanu, kā arī apsveic Andu Nikolu PĀŽI ar ievēlēšanu Skolēnu pašpārvaldes prezidentes amatā.

Ģimnāzijai ir tradīcija valsts svētkos tikties sabiedrībā pazīstamu personību. šogad ģimnāzijas saimes viesis ir Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs Raimonds BERGMANIS. Ministrs kopā ar Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas Mācību daļas priekšnieku kapteini Daini BALODI rosināja jauniešu izpratni par aizsardzības nozari, Latvijas dalību NATO un kolektīvo aizsardzību. Pēc tikšanās daļa ģimnāzistu koncertzālē “Cēsis” noskatījās Viestura KAIRIŠA jauno spēlfilmu “Melānijas hronika”.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV