LABUS DARBUS DARĀM VISI KOPĀ!

JaunumiComments Off on LABUS DARBUS DARĀM VISI KOPĀ!

Turpinot tradīciju, arī  šogad Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā 20.decembrī ģimnāzijas saime satikās Ziemassvētku labdarības tirdziņā. Visas klases bija sagatavojušas un piedāvāja iegādāties kā piparkūkas, cepumus un kēksiņus, tā uz vietas sagatavoja un cepa karstmaizes, piedāvāja saldējuma kokteiļus, sulas un pašgatavotas konfektes, pašdarinātas Ziemassvētku kartītes un rotas. Pircēju vidū bija arī Ziemassvētku vecītis, interesentiem bija iespēja piedalīties loterijā. Skanot Ziemassvētku melodijām un smaržojot piparkūkām vairojās  pārdošanas un iepirkšanās prieks.

Tirdziņa  rīkošanas mērķis – palīdzēt Cēsu dzīvnieku patversmes ,,Lācīši” iemītniekiem – tika sasniegts: ietirgotie līdzekļi pārtapa par suņu (15kg vidējā lieluma suņiem un 4kg maziem suņiem) un kaķu (4kg) barību, kaķu smiltīm (45kg!), pretblusu un pretērču pīlieniem suņiem un kaķiem. Četrkājainie draugi saņēma segas, pledus, spilventiņus un frotē dvieļus, kas ziemā noderēs.

Paldies DACVĢ atbalsta grupai: direktores vietniecei izglītības jomā Līgai Piksei-Zvirbulei ar meitiņu Rūtu, skolotājai Viktorijai Markulei, ģimnāzistei Martai Jansonei, absolventiem Marijai Markulei un Kristapam Ziediņam, kuri ģimnāzijas saimes vārdā devās uz ,,Lācīšiem”, lai  nodoto dāvanas un izveda pastaigā patversmes suņus, pretī saņemot dzīvnieku prieku un patversmes darbinieku paldies!

Paldies ģimnāzijas skolēniem un klašu audzinātājiem par paveikto tirdziņa sagatavošanā un skolēnu ģimenēm par atbalstu un sadarbību.

Lai gaiši un sirsnīgi Ziemassvētki un veiksmīgs Jaunais – 2019.gads!

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV