Labo darbu maratons

JaunumiComments Off on Labo darbu maratons

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija sadarbībā ar Limbažu Valsts ģimnāzija uzsāk Etwinning Latvia sadarbības projektu “Labo darbu maratons”, tāpēc šodien pulcējās uz pirmo tikšanos tiešsaistē.
Tikšanās laikā skolēni un skolotāji sarunājās par to, kas ir “labs darbs”, dalījās pieredzē par to, kāpēc viņiem ir svarīgi darīt labus darbus un izveidoja labo darbu bingo karti. Tajā iekļautos labos darbus skolēni un skolotāji centīsies paveikt līdz 20. decembrim, kad atkal tiksies Zoom ballītē, lai svinētu paveikto.
Pasākuma laikā ar saviem iedvesmas stāstiem un pieredzi dalījās arī vairāki aicinātie viesi – Elizabete Pavlovska, “Ziedoņa klase” vadītāja un fonda “Viegli” dalībniece; Anda Turlute, A/S “Swedbank” Atalgojuma un motivācijas jomas vadītāja, un Inese Vaivare, organizācijas “Latvijas platforma attīstības sadarbībai” direktore.
Aicinām arī citus interesentus iepazīties ar projekta ietvaros izveidoto labo darbu bingo karti un izvēlēties labos darbus, kurus vēlaties paveikt arī jūs. Jo vairāk labo darbu darītāju, jo lielāka izdošanās.
Attēlos: neliels ieskats projekta “Labo darbu maratons” norisē

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV