Konkurss svešvalodās “Latvija un latvieši”

JaunumiComments Off on Konkurss svešvalodās “Latvija un latvieši”

Š.g. 24. aprīlī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā jau 18. reizi organizēja publiskās runas konkursu svešvalodās “Latvija un latvieši”. Šī gada tēma: “Tehnoloģijas ir labs kalps, bet bīstams saimnieks”. Konkursā piedalījās 19 dalībnieki no 6 Valsts ģimnāzijām: Āgenskalna, E.Glika Alūksnes, Valmieras, Daugavpils, Dobeles un DACVĢ.
Konkursā Grand Prix ieguva Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolniece Anete Beatrise Bukane. Bet 3.vietu angļu valodas konkursā izcīnīja Aigars Mozumačs no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas. Dalībnieku zināšanas un prasmes vērtēja neatkarīga žūrija.
Ilgus gadus rīkojot konkursu ģimnāzijas pedagogi arvien cenšamies parādīt, kas jauns radīts Cēsīs. Šogad viesiem bija iespēja iepazīties ar vienreizējām piedāvājumiem, ko Cēsu iedzīvotājiem dod jaunā prototipēšanas laboratorija “theLab Cesis”, ļaujot izmantot 3D printerus, 3D skeneri un citas jaunākās tehnoloģijas.
Koprades mājā “Skolas 6” bija iespēja iepazinās ar dizaina laboratoriju, un skolotāji klausījās D.Trapencieres stāstījumu: “Kas ir Valsts #96?”
Ar skanīgiem priekšnesumiem konkursa dalībniekus un viņu pedagogus iepriecināja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi.
Par konkursa veiksmīgu norisi un atzinīgu novērtējumu, jāsaka liels paldies atbalstītājiem: LU Cēsu filiālei, RTU Cēsu filiālei, Koprades mājai “S Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolai, SIA “Beatus” Tirdzniecības centram “SOLO”.

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV