Jauno līderu akadēmijas nodarbība

JaunumiComments Off on Jauno līderu akadēmijas nodarbība

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā turpinās Jauno līderu akadēmijas nodarbības 10. – 12. klašu skolēniem. Šodienas nodarbības laikā skolēniem bija iespēja piedalīties līderu sarunā un tikties ar LR Saeimas deputāti Inesi Voiku.
Sarunas laikā tika apspriesti jautājumi par to, ko nozīmē būt veiksmīgam un efektīvam līderim, kā iegūt plašāku redzējumu par apkārt notiekošo un kā vadīt sevi un citus tā, lai atstātu pēc iespējas lielāku pozitīvu ietekmi uz citiem.
Dažas atziņas, kas izskanēja līderu sarunas laikā:
Veiksmīga cilvēka mēraukla ir tas, kā tu veido attiecības ar citiem cilvēkiem un kādu pozitīvu ietekmi tu uz viņiem atstāj. Mūsu dzīvei jēga ir arī tad, ja mēs varam ietekmēt kaut vai vienu cilvēku.
Cilvēka vērtības ir ne tikai tas, kas mums jau piemīt vai ir piederošs, bet arī tas, kā mums nav un kā mums ļoti pietrūkst. Vērtības palīdz ieraudzīt mērķi un apzināties savas iespējas to sasniegt.
Nav sliktu darbinieku. Cilvēki, par kuriem mums kā līderiem tā gribas domāt, vienkārši neatrodas pareizajā laikā un pareizajā vietā. Īsta līdera uzdevums ir palīdzēt šiem cilvēkiem apzināties savas stiprās puses un nonākt tur, kur viņiem patiesībā vajadzētu atrasties.
Ceļošana ir veids, kā cilvēki iepazīst jaunu pieredzi un veido savu personīgo “bibliotēku”, lai labāk saprastu sevi un paskatītos uz pasauli mazliet tālāk, nekā sniedzas degungals. Pasaules iepazīšana ir atslēga, lai mēs kļūtu paši par savas tuvākās apkārtnes prezidentiem.
Attēlos: ekrānšāviņi no Jauno līderu akadēmijas dalībnieku sarunas ar Saeimas deputāti Inesi Voiku

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV