Jaukā atkalredzēšanās

27. janvāra sniegotajā pēcpusdienā zem Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas jumta skolas kamīnzāle bija pilna ar cilvēkiem. Un ne jau tiem pazīstamajiem, ne tiem, kas ikdienā redzami skolas telpās. Šīs rosības iemesls bija ģimnāzijas sensenā tradīcija – „Mīļo skolotāju diena”. Katram proģimnāzistam un ģimnāzistam, kas šajā mācību gadā ir pievienojies Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas saimei, bija jāuzaicina savas iepriekšējās skolas vismīļākais skolotājs.

Pasākums sākās ar sešu skolēnu nelielu literāru priekšnesumu. Pēc tam sekoja visai garš skolotāju vārdu nozīmju izklāsts. Tajā skolotājus pēc kārtas nelielās grupiņās sauca zāles priekšā, pastāstot par katra skolotāja vārda izcelsmi, nozīmi un to, kādas īpašības mēdz piemist šī vārda īpašniekiem – tas bieži vien bija simtprocentīgs pretstats. Tika minēti arī fakti, kurus skolēns bija ierakstījis anketā par savu mīļāko skolotāju.

Pēc oficiālās pasākuma daļas jaunieši savus skolotājus veda uz ģimnāzijas lielākajām klasēm, kurās notika kopīga tējas dzeršana, un skolotājiem bija lieliska iespēja dalīties iespaidos un aprunāties ar savu bijušo audzēkņu tagadējiem skolotājiem.

Es ceru un esmu visnotaļ pārliecināts, ka mūsu gaismas devējiem šis pasākums ilgi paliks atmiņā kā ļoti jauks un patīkams notikums.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV