Iespēja piedalīties labā pasākumā

Hei, Cēsiniek!
Iesaisties Cēsinieku kluba Studējošo jauniešu sekcijā!

Kas: Cēsinieku kluba studējošo jauniešu sekcijas atklāšana
Kur: klubā CASABLANCA, Smilšu ielā 1/3
Kad: 3.martā, plkst 20.00
Kas īsti notiks? „Cēsinieku kluba” prezidents Rolands Tjarve iepazīstinās ar kluba mērķiem un darbību, uzzināsi, kā darbosies Studējošo jauniešu sekcija un kā tajā iesaistīties, satiksi daudzus savējos…
Kas vēl? Spēlēs grupas CACOPHINICS, DEAD LETEERS BOX…
Kā tikt uz šo pasākumu? Piesakies līdz 27.februārim, rakstot ceesinieki@navigator.lv ,vai zvanot 6333104 (Zelmai), vai 6165228 (Rūtai)

Neaizmirsti – mēs esam daudz, mēs esam visur… mēs esam cēsinieki!

Vēl…

“Cēsinieku klubs” pulcina studentus
Rūta Vimba

“Cēsinieku klubs”, kas darbojas Rīgā, veido Cēsu studentu klubu un 3. martā plkst.20 ikvienu aicina uz atklāšanas pasākumu klubā Casablanca Smilšu ielā. Vēlams pieteikties, līdz 27. februārim sūtot e-pastu ceesinieki@navigator.lv.

Tā būs iespēja uzzināt jaunumus par “Cēsinieku klubu” un studējošo jauniešu sekcijas iecerēm, varēs iesaistīties klubā, kopā ar cēsniekiem Rīgā pavadīt laiku, klausīties mūziku Cēsu grupu izpildījumā.

“Mēs apvienojamies, lai aktīviem un darboties gribošiem cilvēkiem ar citu cēsnieku palīdzību varētu īstenoties dažādas ieceres un projekti”, pastāstīja idejas īstenotāja Zelma Tonne.

Z. Tonne: „Radīsim vidi, kurā varētu justies brīvi, radoši darboties, atbalstīt citu idejas, neaizmirstot izpaust savējās”. Ar studentiem tiksies “Cēsinieku kluba” prezidents Rolands Tjarve. Uzstāsies muzikālās apvienības CACOPHONICS, DEAD LETTERS BOX un SIDE OF PAIN.

“Cēsinieku klubs” ir atklāts sabiedriskais fonds, kurā apvienojušies uzņēmēji, sabiedriski aktīvi tagadējie un kādreizējie cēsnieki ar mērķi – stiprināt ekonomiskās un kultūras saites starp Cēsīm un Rīgu un citām pilsētām.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV