„Pēdējais zvans” un katram sava lidmašīna

15.maija rīts. Ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldes prezidente Krista Gabrāne ar savu komandu satraukti skatās debesīs – tā kā mākoņu par daudz!
10.30 – šķiet, lietus tomēr nelīs – pagalms pārtop par… lidostu, 9. un 12.klašu audzinātāji – Vaira Buža, Modrīte Sņegoviča, Unda Eislere, Viktorija Markule un Edgars Sūnākslis, Silvija Samsone – par ekipāžu komandieriem, ģimnāzijas gaiteņi par termināliem. 9. un 12.klašu skolēnus gaida „pēdējā zvana” pārsteigums – katram sava personīgā lidmašīna! Bet vispirms – kopā būšanas brīdis vietā, kur mācību gads sākas un kur simboliski beidzas skolas ikdiena pirms eksāmenu pārbaudījumiem – ģimnāzijas pagalma bruģis ir piedzīvojis daudz!
12.00 – skan mūzika, apsveikumi, pateicības un sveicieni saviem skolas biedriem, skolotājiem un skolas darbiniekiem. Kulminācija – virs galvām lido gandrīz 90 košas papīra lidmašīnas – katram sava, ar novēlējumu no visas ģimnāzijas saimes … Tabitas Morozas rokās skan pēdējais zvans – šķiet pavisam nesen, pirmajā mācību dienā, vecākā māsa Elīna, nu jau abituriente, ieveda Tabitu jaunajā skolā – DACVĢ.
Smaidi, joki, aizkustinājums… Un pašpārvaldes meiteņu sacerēti vārdi visiem tik zināmai dziesmai ,,Tā ir jānotiek”, vokāli instrumentālā ansambļa puišu un meiteņu muzikālie sveicieni … Lai Jūsu lidojumam labvēlīgs laiks!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV