Dzejas tulkošanas konkurss

 š.g. 14.aprīlī, agrā rītā četri DACVĢ audzēkņi Laine Fedotova, Eduards Milherts (abi no 2.(t.i,11.)b), Inga Seļodkina un Anna Semjonova (abas no 3.(t.i,10.)a) pārstāvēja mūsu skolu dzejas tulkošanas konkursā, kas jau piekto gadu risinājās Dobeles Valsts ģimnāzijā.

Lainei un Eduardam, kas pārstāvēja angļu valodas sekciju, bija jāatdzejo William Wordsworth dzejolis “Daffodils” (”Dzeltenās narcises”), bet Inga un Anna sacentās Anatolija Bolutenko dzejoļa “Veļikaja ceļ” tulkošanā. Mūsējiem veicās – savā grupā Laine ieguva 1.vietu, Inga – 2.vietu, bet Anna un Eduards saņēma atzinības.
Skolēni piedalījās arī radošajās darbnīcās, kurās skolēnu komandas sacerēja dzejoli no 5 atslēgas vārdiem, kā veltījumu tulkošanas koknkursa 5 gadu jubilejā, un to radoši prezentēja.
Dienas gaitā bija iespēja tikties ar tulkotājām Ingmāru Balodi un Daci Meieri par dzeju un atdzejošanu.
Konkursa noslēgumā skolēni saņēma diplomus un kā piemiņu par piedalīšanos no Dobeles sveču fabrikas “Baltic Candles” ražoto svecīti.
Kā pienākas kārtīgā jubilejā, pasākums beidzās ar svētku torti!
“šī bija radoša un pieredzes bagāta diena. Tikšanās ar dzejniecēm bija interesantas un lietderīgas. Skola mūs uzņēma jauki,” tā par pavadīto laiku Dobeles Valsts ģimnāzijā saka Laine.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV