Draudzīgā Aicinājuma stipendijas DACVĢ skolēniem

JaunumiComments Off on Draudzīgā Aicinājuma stipendijas DACVĢ skolēniem

No šī mācību gada Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā tiek piešķirtas Draudzīgā Aicinājuma stipendijas. Tās tiek piešķirtas skolēniem, kuri ir uzrādījuši augstus mācību rezultātus, pārstāvējuši skolu mācību priekšmetu olimpiādēs un projektos, kā arī aktīvi iesaistījušies skolas un ārpusskolas sabiedriskajā dzīvē.
Finanšu līdzekļus, par kuriem stipendijas tiek izmaksātas, ziedojumu veidā ir piešķīruši ģimnāzijas absolventi un skolotāji, lai atbalstītu talantīgākos, erudītākos un aktīvākos ģimnāzijas skolēnus.
Apsveicam Draudzīgā Aicinājuma stipendijas laureātus:
pamatskolas posmā – 9. klases skolnieci Emīliju Paulu Sadovsku (stipendija 200 eiro) un Justīni Podnieci (stipendija 200 eiro);
vidusskolas posmā – 12. klases skolnieku Viesturu Romku (stipendija 400 eiro), 10. klases skolnieci Esteri Eglīti (stipendija 200 eiro) un Elīzu Evelīnu Pētersoni (stipendija 200 eiro).
Stipendiju piešķiršanas komisija, kurā darbojās skolas vadības, skolēnu, skolotāju un vecāku pārstāvji, piešķīra arī veicināšanas stipendiju 100 eiro apmērā, ko saņems 10. klases skolniece Ketrina Beroza.
Apsveicam stipendiju ieguvējus un sakām lielu paldies skolas absolventiem un skolotājiem par veiktajiem ziedojumiem, lai atbalstītu mūsu skolēnus un veicinātu viņu izaugsmi!

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV