DACVĢ – Vecpiebalgas LRĢ

Šā gada 19. maijā mūsu skolas futbola komanda tika uzaicināta uz Vecpiebalgu, lai aizvadītu draudzības spēli futbolā.
Mūsu skolu pārstāvēja Artūrs Dzērve, Jānis Kiršteins, Raimonds Šūpulnieks, Ēriks Lebedoks, Ģirts Glāzers, Kaspars Konošonoks, Jānis Jēkabsons un Artūrs Brants. Spēle bija diezgan aizraujoša. Spēles sakumā vadībā izvirzījās mājinieki gūstot vārtus pēc mūsu komandas vārtsarga apdullināšanas – rezultāts 0:1, bet mūsējie neļāva ilgi pretiniekiem gavilēt, jo jau 5 minūtes vēlāk pēc smagas pretinieku kļūdas rezultāts jau bija 1:1, bet vēl mazu brītiņu vēlāk pēc lieliskas aizsarga piespēles DACVĢ izvirzījās vadībā ar 2:1. Lieliski!!! Tā cīņa turpinājās gan vienā laukuma pusē, gan otrā un ar tādu rezultātu arī beidzās pirmais puslaiks. Pa vidu maza atelpa un vietējo meiteņu sagatavotie priekšnesumi par godu mūsu izcilajai komandai.
Otrs puslaiks iesākās par labu pretinieku komandai, jo viņi spēja zaudētos vārtus atgūt 2:2. Arī šie viņu prieki nebija ilgi, jo jau pēc kāda laika mūsu komanda gūst 3 vārtus spēle 3:2. Paši sāpīgākie vārti priekš DACVG likās trešie, jo laukuma defekta dēļ mājinieki panāk izlīdzinājumu 3:3. Skanot svilpēm un fanu kliedziniem spēles pamatlaiks bija beidzies ar rezultātu 3:3 un sekoja papildlaiks, kurā nevienai komandai tā arī neizdevās gūt vārtus, tāpēc bija jāsit pēc spēles soda sitieni, kuros savu meistarību demonstrēja abu komandu vārtsargi. Labāks izrādījās DACVG vārtsargs un mūsu komandai uzvara. Balvā tika kliņģers, kurš kopīgi ar pretinieku komandu arī tika apēsts.

P.S. 21.05 mūsu skolas sporta zālē notiks draudzības spēle florbolā starp CPĢ un DACVĢ. Laipni aizināti līdzjutēji!!!