DACVĢ sporto Cēsu Olimpiskajā centrā

10.septembra rītā no dažādām Cēsu vietām izgājušas DACVĢ ģimnāzistu grupiņas saplūda Cēsu Olimpiskā centra slēpošanas-biatlona trasē, lai mērotos spēkā, izturībā un attapībā. Klašu komandām par galveno disciplīnu kļuva orientēšanās sacensības.
10.septembra rītā no dažādām Cēsu vietām izgājušas DACVĢ ģimnāzistu grupiņas saplūda Cēsu Olimpiskā centra slēpošanas-biatlona trasē, lai mērotos spēkā, izturībā un attapībā.
Klašu komandām par galveno disciplīnu kļuva orientēšanās sacensības. Ģimnāzisti varēja sacensties vienā no trim, atbilstoši savām prasmēm un spējām izvēlētā orientēšanās distancē – „Labirintā”, marķētājā vai standarta. Vēlāk klašu komandas piedalījās arī granātas mešanas, futbola bumbas vadīšanas un ugunskura iekuršanas sacensībās. Diena ritēja interesanti un raiti, bet sagurušajākajiem ģimnāzistiem pat saule uzmundrinoši uzsmaidīja no mākoņa maliņas.  Taču sacensības nebūtu īstas, ja tajās netiktu noskaidroti labākie.
Galvenie tiesneši – Unda Eislere, Igors Bužs, Edgars Sūnākslis – , apkopojuši visus rezultātus, paziņoja uzvarētājus:
Proģimnāzijas klasēm:
I vieta – 4a;
II vieta – 5b;
III vieta – 5a;
4.vieta – 6b;  5.vieta – 6a;  6.vieta – 4b.
Ģimnāzijas klasēm:
I vieta – 2b;
II vieta – 1b;
III vieta – 3b;
4.vieta – 1c;  5.vieta – 2a; 6.vieta – 3a; 7.vieta – 2c.
Paldies arī 1.a klases tiesnešiem – Lailai, Edgaram un Laurim. Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas saime pateicas par atbalstu Sporta dienas rīkošanā sadarbības partneriem: Gunāram Dumbrim no Cēsu Olimpiskā centra par biatlona šautuves teritorijas un inventāra izmantošanu; Andim Malējam no biedrības „Meridiāns” par rezultātu iegūšanu un apkopošanu; Jurim Knētam no biedrības „Meridiāns” par karšu drukāšanu un inventāra izmantošanu; Aigaram Andersonam no ViA  par  SI karšu un staciju izmantošanu; Rudītei Vanadziņai no CPSS par SI karšu un staciju izmantošanu.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV