DACVĢ skolotāji piedalās mācīšanās pasākumā “Mans pieredzes stāsts”.

JaunumiComments Off on DACVĢ skolotāji piedalās mācīšanās pasākumā “Mans pieredzes stāsts”.

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāji šodien piedalījās mācīšanās pasākumā “Mans pieredzes stāsts”. Tā laikā 21 skolotājs dalījās ar savu veiksmes un ietekmes stāstu par kādu mācību vai ārpusstundu mācību procesu, kas šajā mācību gadā ir radījis personīgu gandarījumu.
Pieredzes stāstu laikā skolotāji reflektēja par to, ko viņi mācību gada laikā vēlējās paveikt darbā ar skolēniem, ko viņi darīja, lai sasniegtu izvirzītos mērķus, kādas atziņas un secinājumus skolotāji ir veikuši pēc iegūtās pieredzes un ko no tās varētu mācīties kolēģi.
Tāpat pasākuma laikā skolotāji dalījās ar pieredzi, kas tika iegūta, piedaloties Erasmus+ skolotāju mobilitātes projektā “Mācīties, lai mācītu” (līguma nr. 2022-1-LV01-KA122-SCH-000069283). Projekta ietvaros ģimnāzijas skolotāji viesojās Briseles (Beļģija) un Sofijas (Bulgārijas) skolās un mācījās, kā tiek organizēta skolotāju profesionālā pilnveide un sadarbība skolas mērogā. Skolotāji, kuri piedalījās projekta aktivitātēs, reflektēja par to, kādas ir viņu atziņas un secinājumi pēc vizītēm un ko no pieredzētā viņi vēlētos izmantot savā ikdienas darbā ar skolēniem.
Attēlos: neliels ieskats Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas mācīšanās pasākumā “Mans pieredzes stāsts”
Pasākuma galerija

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV