DACVĢ pārstāvniecība starptautiskā forumā

JaunumiComments Off on DACVĢ pārstāvniecība starptautiskā forumā

14. un 15.oktobrī 12.klases skolniekam Viesturam Romkam bija ekskluzīva iespēja piedalīties divos starptautiskos forumos – “Rīgas konferencē” un “Nākotnes līderu forumā”, kas risinājās Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
Ielūgumu uz šiem forumiem Viesturs saņēma kā Transatlantiskās organizācijas speciālbalvu par iegūto 1.vietu valstī 2021. gada skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē.
Jauniešu balsis “Rīgas konferencē” un “Nākotnes līderu forumā” pārstāvēja 10 īpašā atlasē izvēlēti dalībnieki no visas pasaules. Forumu laikā Viesturam bija iespēja klausīties uzstāšanās un piedalīties diskusijās ar pasaules mēroga ārpolitikas un aizsardzības jomas ekspertiem, valstu un valdību vadītājiem, Baltkrievijas opozīcijas līderiem, NATO vadītājiem. Diskusiju fokusā bija ārpolitikas aktualitātes, hibrīddraudu novērtēšana un vadība, starptautiskā sadarbība.
Viesturs atzīst: “Rīgas konference un Nākotnes līderu forums ir neaizmirstama un ļoti vērtīga pieredze. Esmu ieguvis daudz noderīgu zināšanu, jaunu draugu un kontaktu, kā arī papildinājis savas angļu valodas prasmes ar specifisku leksiku un terminiem.”

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV