DA ģimnāzijas starptautiskā sadarbība

Konferences dalībnieki ģimnāzijā iepazinās ar pilsoniskās izglītības un projektu darba pieredzi, uzklausīja abiturientu prezentāciju par Cēsīm un skolu, sajūsminājās par zēnu vokālā ansambļa priekšnesumiem.
Ar Izglītības attīstības centra un CITVAS partneru atbalstu vairāki DA ģimnāzijas skolotāji no 2000. gada darbojas projektos, apmeklē seminārus pilnveido profesionālo meistarību, bet audzēkņi vairākus gadus guvuši pieredzi starptautiskās jauniešu vasaras nometnēs, tajās darbojoties gan kā brīvprātīgie palīgi, gan kā nometņu organizētāji. Programmas ietvaros skolotāja Ingūna Irbīte papildinājusi zināšanas pilsoniskajā izglītībā partnervalstīs un skolotāju tālāk izglītošanā.
Ingūna Irbīte ir viena no autorēm mācību līdzeklim angļu valodā „Konstitucionālā demokrātija Igaunijā, Latvijā un Lietuvā”, ko ASV izdevusi Indianas universitāte. Skolotāja Ingūna Irbīte kopā ar kolēģi Aiju Tūnu izstrādājusi nodaļu „Konstitucionālā demokrātija Latvijā”.
Mācību līdzeklis paredzēts ASV vidusskolēniem un studentiem, lai gūtu priekšstatu par demokrātijas procesiem Baltijas valstīs. Grāmatu paredzēts tulkot un izdot arī Latvijā.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV