Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzija sadarbībā ar SIA “Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” no 2006.gada 14. līdz 18.augustam organizē ekspedīciju skolēniem “Cilvēki un pilsētas vide”.
Ekspedīcijas ietvaros skolēni iepazīsies ar kultūras un mākslas pieminekļiem, pētīs pilsētas grafiti zīmējumus un pilsētas zaļo zonu, kā arī pilsētas mikrorajonus. Skolēni piedalīsies sakopšanas talkā Cēsu pilsētas apkārtnē (15.08.). Skolēni pievērsīs uzmanību pilsētas videi un cilvēku saimnieciskajai darbībai.
Ekspedīcija noslēgsies Valmierā, atpūtas un sporta centrā “Avoti”, kurā skolēni prezentēs paveikto darbu par tēmu “Cilvēki un pilsētas vide”.
Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.
Ekspedīcijas laikā skolēni ZAAO izglītības speciālistes Ievas Veģeres vadībā piedalījušies arī sakopšanas talkā gaujmalā, ekskursijās un citās praktiskās nodarbībās.