Age of Empires – Rise of Rome

Spēles būtība ir pēc iespējas labāk attīstīt savu dinastiju, lai labāk sagatavotu karaspēku karam ar pretinieku/pretiniekiem.

Spēles gaita: Sākumā tiek iedota galvenā māja, kur var uztaisīt sev iedzīvotājus, un trīs iedzīvotāji ar kuriem var uzcelt “Dzīvojamo māju” (šeit tiek izmitināti cilvēki), “Barakaās” (tiek ražoti karavīri), “Klēti” (tiek glabātas ogas un tiek attīstītas akmens sienas un torņi), “Noliktavu” (tiek glabāti resursi) un “Ostu” (tiek ražoti un attīstīti kuģi).

Lai varētu uzcelt kādu no šīm mājām ir jāvāc resursi. Šajā gadījumā, koki, bet vēl iespējamie resursi ir: ogas, zivis, gaļa, akmeņi un zelts.

Ogas, zivis un gaļa pieder pie gaļas resursa, bet akmens un zelts attiecīgi pie akmens resursa un zelta resursa.

Koki tiek izmantoti ēku būvniecībai, attīstībai un ražojot konkrētus karotājus. Akmens tiek izmantots sētas un torņu būvniecībai, kā arī attīstībai un konkrētu karotāju ražošanai.

Zelts tiek izmantots attīstībai un arī labāko karotāju ražošanai, bet gaļa ir viens no galvenajiem resursiem, jo to izmanto attīstībai, visu karotāju un iedzīvotāju ražošanai.

Kad pirmajā attīstības periodā “Stone Age” (sākumperiodā) saražotā gaļa sasniegusi 500 (katrai civilizācijai šis skaitlis var atšķirties), tad ir iespējams attīstīt nākošo periodu – “Tool Age”, ko var izdarīt galvenajā mājā (vēl jābūt uzbūvētām divām šī perioda ēkām). Attīstot šo periodu, ir nākušas klāt dažas mājas – lokšāvēju ražotava, stallis un tirgus – un attīstības iespējas iepriekšējajām mājām. Lokšāvēju ražotavā ir iespējasm ražot karavīrus, kas šauj ar loku, stallī ražo karotājus, kas pārvietojas jājot, bet tirgū ir iepējams attīstīt resursu vākšanu un ja ir tirgus, tad ir iespējas dot un saņemt resursus no sabiedrotajiem un pretiniekiem.

Tālāk atkal notiek resursu vākšana un, kad gaļa ir sasniegusi 800 un uzbūvētas 2 šī perioda ēkas, tad var atkal attīstīt nākošo periodu “Bronze Age”. Arī šis periods ir nācis klāt ar jaunām ēkam un attīstības iespējām iepriekšējām. Jaunās ēkas ir attšķirīgas dažādām civilizācijām, tāpēc tālākās iespējas neapskatīsim…Tas ir jāizbauda katram pašam.

Ko es varētu teikt par šo spēli… tā ir diezgan reāla un interesanta man no visām “Age of Empires” tā liekas vislabākā, kaut arī jaunākajos ir nākušas klāt daudzas iespējas. Tev ir iespēja idzīvot un izbaudīt visus laikmetus sākot no akmens un beidzot ar dzelzs. Ja arī tev ir vēlme spēlēt šo spēli, tad nāc uz skolas datorklasi.

Vairāk par firmas darba laiku ir iespējams uzzināt apmeklējot firmas mājas lapu www.dacvg.lv/scope.

Tiks rīkots šīs spēles turnīrs, kurā piedalīties varēs ikviens spēlēt gribētājs. Sīkāka informācija sekos firmas mājas lapā.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV