Adventa pirmās sveces iedegšana

 Pirmdien, 28.novembrī, skolēni un skolotāji pulcējas kamīnzālē, lai kopā iedegtu Adventa pirmo sveci. Svētku brīža ievadā Daniela Dragūna izpildījumā sirsnīgi un gaiši izskan “Putnu balles”dziesma ,,Divi eņģeļi” (mūzikas autors ir Gints Stankēvičs un teksta autors Guntars Račs,) Un tad ģimnāzijas saimes priekšā stājas smaidoša un satraukta ģimnāzijas 2010.gada absolvente, tagad Mihaila.Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Jana Herbsta. Dzeja un proza, mūzika un deja, kustība un laika trūkums – tādas ir Janas ikdienas neatņemamas sastāvdaļas. Atzinīgi vērtējot ģimnāzijas gados iegūtās zināšanas un pieredzi, Jana ar pārliecību saka, ka vienmēr bija un būs savai skolai un pilsētai piederīga, to jaunā māksliniece pauž arī saviem teātra kolēģiem.

Īsajā tikšanās brīdī Jana dziedāja, runāja dzeju, atbildēja uz jautājumiem, labprāt atcerējās savus ģimnāzijas gadus un klasesbiedrus, dalījās pieredzē par mērķa sasniegšanu un iedrošināja ģimnāzistus nebaidīties no tiem, tiekties uz tiem un darīt visu iespējamo, lai savu ieceri piepildītu.

Vēlot veiksmi sev un citiem, domājot labas domas un darot labus darbus – tāds lai gaišuma un piepildījumu bagāts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV