Ar Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu 2017.gadā apbalvoti

Nominācijā “SKOLOTĀJS”

1. Līga REITERE – Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas informātikas skolotāja – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

2. Vaira SILIŅA – Siguldas Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

3. Sandra BONDARE – Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotāja – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

4. Uldis PAEGLIS – Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas bioloģijas skolotājs – par sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem;

5. Sergejs VINOGRADOVS – Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas fizikas skolotājs – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

6. Irina IVANE – Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas bioloģijas skolotāja – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

7. Sanita MEDNE – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja – par skolēnu motivēšanu augstiem mācību sasniegumiem un darbu ar talantīgiem skolēniem;

8. Tatjana AŅISKOVIČA – Rīgas 10.vidusskolas ķīmijas skolotāja – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

9. Kristaps KIRŠTEINS – Ogres Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotājs – par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus starptautiskiem mācību sasniegumiem;

10. Inese LOČMELE – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotāja – par skolēnu motivēšanu augstiem mācību sasniegumiem;

11. Guna TAUBE – Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas bioloģijas skolotāja – par sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem;

12. Lāsma JAUNOZOLIŅA – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vēstures un sociālo zinību skolotāja – par skolēnu patriotisma un kultūrvēsturisko tradīciju stiprināšanu.

Pievienot komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV