Apsveicam Valsts ZPD laureātes!

JaunumiComments Off on Apsveicam Valsts ZPD laureātes!

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 2.(t.i.,11.) klašu skolniecēm izcili panākumi 44. Latvijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē. No pieciem Vidzemes reģiona konferencē uz Valsts lasījumiem izvirzītajiem darbiem četri ieguvuši augstu novērtējumu.

Ance SKUJA Plašsaziņas līdzekļu un komunikācijas sekcijā aizstāvēja darbu “Reemigrācijas atspoguļojums medijos: žurnāla “Ir” rakstu sērijas “Mājup” piemērs” un izcīnīja I. pakāpes laureāta diplomu. Darba vadītāja – vēstures skolotāja Ingūna IRBĪTE.
Marta JANSONE  Valodniecība un literatūrzinātne sekcijā aizstāvēja darbu “Provokatīvais Arvja Kolmaņa stāstu krājumā „Balāde par latviešu zemnieku, Grēns un citas versijas” un izcīnīja III. pakāpes laureāta diplomu. Darba vadītāja – latviešu valodas un literatūras skolotāja Elita ROZĪTE.

Elīza ĀBELTIŅA Medicīna un veselības zinātnes sekcijā aizstāvēja  darbu “Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāju un 11.klases skolēnu fiziskās aktivitātes salīdzinājums pēc veikto soļu skaita” un izcīnīja III. pakāpes laureāta diplomu. Darba vadītāja – matemātikas skolotāja Vaira BUŽA.

Alīna EGLĪTE Tiesību zinātnes sekcijā aizstāvēja darbu “Amatpersonu filmēšana/ fotografēšana, veicot amata pienākumus” un izcīnīja III. pakāpes laureāta diplomu. Darba vadītāja – vēstures skolotāja Ingūna IRBĪTE.

Paldies autorēm un darbu vadītājām par izcilu sadarbību, mērķtiecību un darba prieku. Paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu!

© 2016 VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS, LAPU IZSTRĀDĀJA ASNS.LV